Domů » Bleskovky » Lovci billboardů: Vyhlášení foto-soutěže se ZTE

Lovci billboardů: Vyhlášení foto-soutěže se ZTE

Od začátku listopadu jste na našem serveru mohli soutěžit o tři chytré telefony od společnosti ZTE. Zadání tentokrát bylo poměrně obtížné, ale o to větší šanci na výhru účastníci měli. Abyste se zapojili, stačilo najít a vyfotit jeden z desítek billboardů ZTE, které byly rozmístěny ve vybraných městech ČR a snímek nám poslat na e-mail. Nebudeme vás už déle napínat, zde je seznam výherců…

Vyhlášen výherců

  • ZTE Blade G získal autor e-mailu s fotografií, který dorazil 20. v pořadí – Michael Knížák (michael.knizak@*.cz)
  • ZTE Grand S Flex získal autor e-mailu s fotografií, která byla v soutěžním seznamu přesně uprostřed – Lukáš Honzíček, (lukyyns.white@*.cz)
  • ZTE Blade V získal autor e-mailu s fotografií, která dorazila 20. v pořadí od konce – Jan Kutáč (honza.kutac@*.cz)

Všem třem výhercům gratulujeme, v následujících hodinách jej budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. A že jste nevyhráli zrovna vy? Nezoufejte, už za pár dnů pro vás spustíme další soutěž, kde budete moci vyhrát smartphony od HTC, tak nás nezapomeňte sledovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).