Logitech omylem propálil nové iPady Pro. Představení se dočkáme už v říjnu – SMARTmania.cz

Logitech omylem propálil nové iPady Pro. Představení se dočkáme už v říjnu

iPad Pro

Ačkoliv poslední keynote Applu skončila teprve před pár dny, už nyní se můžeme těšit na jeho další podzimní akci, která nejspíš proběhne v říjnu. Již delší dobu se očekává představení nového iPadu Pro s čipem M2. Logitech nyní na svých webových stránkách odhalení novinky omylem potvrdil.

logitech ipad pro

V popisku digitálního pera Crayon se objevil seznam kompatibilních iPadů, mezi nimiž se nacházely i dva zatím neznámé modely. Konkrétně je řeč o iPadu Pro 12,9″ šesté generace a iPadu Pro 11″ čtvrté generace. Logitech Crayon je jediné pero, které nabízí stejné funkce v rámci iPadOS jako originální Apple Pencil. Dá se tedy očekávat, že výrobce příslušenství má o připravovaných iPadech dobré informace , aby mohl i on včas přijít s novými produkty.iPad ProNepřehlédněte

Letošní iPad Pro bude bez kompromisů. Nabídne brutální výkon i MagSafe nabíjení

Kromě vrcholné řady iPad Pro údajně Apple pracuje také na levnějším tabletu. Ten by nyní konečně mohl upustit od portu Lightning a přejít na USB-C. Podobný osud by mohl stihnout také nové pero od Logitechu. Mezi podporovanými zařízeními se ale tento vstupní iPad neobjevil.

Uniklé informace jsou bohužel velmi kusé a kromě modelových označení jsme se nedozvěděli téměř nic. Budeme si tedy muset počkat na oficiální informace.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku Adam Bělunek
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Kapitoly článku