Domů » Bleskovky » Líbí se vám tapety z Windows 11? Stáhněte si je už nyní

Líbí se vám tapety z Windows 11? Stáhněte si je už nyní

Microsoft v rámci své vývojářské konference Build překvapil prohlášením, že se ve světě Windows chystá něco velkého. Tím není nic jiného než další velká verze nejrozšířenějšího operačního systému na světě s pořadovým číslem 11. Interní sestavení s číslem 21996.1 jsme na SMARTmanii již vyzkoušeli a v samostatném článku si můžete přečíst, co všechno je jinak.

wallpapers

Velmi nás zaujaly také nové tapety, které budou součástí chystaných Windows 11. Už dávno pryč jsou doby legendárního zeleného kopce, v kurzu jsou teď abstraktní tvary. Několik snímků krajiny se nicméně do výběru 32 tapet dostalo, neurčité tvary hrající všemi barvami ale převažují.

Microsoft se s novými tapetami evidentně inspiroval u svého odvěkého rivala Applu, který na výchozí tapety klade značný důraz. Pokud vás nové tapety zaujaly jako nás, můžete si je stáhnout v plném rozlišení z tohoto odkazu.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Tapety hezké, ale zas nikdo nemyslel na ultrawide monitory, případně sestavu 2 monitorů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).