Domů » Bleskovky » Líbí se vám Nexus 7? MoDaCo vám nabízí možnost jeden vyhrát

Líbí se vám Nexus 7? MoDaCo vám nabízí možnost jeden vyhrát

Není to tak dlouho, co jsme vám přinesli recenzi prvního referenčního tabletu od Googlu. Nexus 7 se v našich končinách ještě neprodává, tím spíše mnoho z nás čeká na den D, kdy jej bude možné v České republice zakoupit. Dočkat bychom se měli v průběhu září, nicméně pro soutěživé máme jeden tip.

 

Zahraniční server MoDaCo společně s internetovým obchodem Amzer připravili soutěž o Nexus 7 a 14 pouzder. Soutěž není omezená místem trvalého bydliště, takže klidně můžete vyzkoušet štěstí. Kompletní podmínky a pravidla naleznete zde. Přejeme vám hodně štěstí a ještě dodáme, že soutěž končí 24. srpna.

Roman Vitámvás

Fanoušek moderních technologií a RC modelů. V redakci SMARTmania.cz působí od roku 2012 jako recenzent – externista.

4 komentářů

 1. Vzhledem k mezinárodnímu působení to bude chtít opravdu notnou dávku štěstí:-)

 2. c0r0ner (neregistrovaný)

  The competition is open to everyone worldwide … Vtipné pro lidi, kteří nemají účet na fb ani tw. Včetně mě. Lehce diskriminující, nemyslíte?

  • Vůbec ne. Je to klasicky o tom, že na twitteru následuješ nějaký internetový obchod a na Facebooku jim dáš ‚like‘, tím pádem jim vlastně děláš reklamu. Nebo jsi snad čekal, že tě nechají vyhrát jen tak? :-)

   Navíc je to jejich soutěž, tak si to můžou udělat jak chtějí nebo ne? Zkus to schválně dát k soudu :-D

  • c0r0ner (neregistrovaný)

   Jistě že jsem nečekal „jen tak“ a samozřejmě že si tu soutěž můžou nastavit jak chtějí oni, ale o to mi vůbec nešlo… pokud má soutěž takovouhle podmínku, nebudu o ní prohlašovat, že je pro všechny.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).