Líbí se vám Nexus 7? MoDaCo vám nabízí možnost jeden vyhrát

Není to tak dlouho, co jsme vám přinesli recenzi prvního referenčního tabletu od Googlu. Nexus 7 se v našich končinách ještě neprodává, tím spíše mnoho z nás čeká na den D, kdy jej bude možné v České republice zakoupit. Dočkat bychom se měli v průběhu září, nicméně pro soutěživé máme jeden tip.

 

Zahraniční server MoDaCo společně s internetovým obchodem Amzer připravili soutěž o Nexus 7 a 14 pouzder. Soutěž není omezená místem trvalého bydliště, takže klidně můžete vyzkoušet štěstí. Kompletní podmínky a pravidla naleznete zde. Přejeme vám hodně štěstí a ještě dodáme, že soutěž končí 24. srpna.

Roman Vitámvás

Fanoušek moderních technologií a RC modelů. V redakci SMARTmania.cz působí od roku 2012 jako recenzent – externista.

4 komentáře

 1. uni (neregistrovaný)

  Vzhledem k mezinárodnímu působení to bude chtít opravdu notnou dávku štěstí:-)

 2. c0r0ner (neregistrovaný)

  The competition is open to everyone worldwide … Vtipné pro lidi, kteří nemají účet na fb ani tw. Včetně mě. Lehce diskriminující, nemyslíte?

  • Revin (neregistrovaný)

   Vůbec ne. Je to klasicky o tom, že na twitteru následuješ nějaký internetový obchod a na Facebooku jim dáš ‚like‘, tím pádem jim vlastně děláš reklamu. Nebo jsi snad čekal, že tě nechají vyhrát jen tak? :-)

   Navíc je to jejich soutěž, tak si to můžou udělat jak chtějí nebo ne? Zkus to schválně dát k soudu :-D

  • c0r0ner (neregistrovaný)

   Jistě že jsem nečekal „jen tak“ a samozřejmě že si tu soutěž můžou nastavit jak chtějí oni, ale o to mi vůbec nešlo… pokud má soutěž takovouhle podmínku, nebudu o ní prohlašovat, že je pro všechny.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *