Domů » Bleskovky » Líbí se vám barevné iMacy? Vyzkoušejte si, jak by vypadaly na vašem stole

Líbí se vám barevné iMacy? Vyzkoušejte si, jak by vypadaly na vašem stole

Apple včera představil nové stolní počítače iMac s 24″ úhlopříčkou displeje. Jejich příchod byl velmi očekávaný, protože předchozí model se v nezměněném designu prodával téměř dvanáct let. Nový iMac pohání výkonný čipset Apple M1 a velkým překvapením je pouze 11,5 mm tenké tělo. Více se o novince dozvíte z našeho podrobného preview.

imac 2021 AR
Nový iMac v rozšířené realitě

Nový iMac bude dostupný v polovině května v celkem sedmi barevných variantách – modré, zelené, červené, oranžové, žluté, fialové a klasické stříbrné. Pokud vlastníte iPhone nebo iPad, můžete si sami vyzkoušet, jak by se nový iMac vyjímal na vašem stole.

imac AR apple
Chcete vidět, jak by nový iMac vypadal na vašem stole? Podívat se můžete přes váš iPhone či iPad.

Stačí pouze navštívit produktovou stránku Applu a odskrolovat až na téměř samotný konec stránky (hledejte nadpis „Podívej se, jak bude vypadat v“). Ještě před tím si nezapomeňte vybrat, jakou barvu iMacu chcete v rozšířené realitě vidět. Pak už jej přes displej stačí umístit na požadované místo a máte hotovo.

V rozšířené realitě se nemusíte dívat jen na iMac. Apple takto umí zobrazit celou řadu dalších produktů, včetně MacBooků. Vždy jen stačí zavítat na produktovou stránku daného zařízení.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. No jo, ale má to dost omezující prerequisitu – musím uklidit stůl!!!

  2. Vidim to na mac mini k memu monitoru :) A az uvolnej tyto klavesnice tak koupim take :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).