Domů » Bleskovky » LG V30s: inovovaná vlajková loď pro MWC má oslnit kapacitou vnitřní paměti

LG V30s: inovovaná vlajková loď pro MWC má oslnit kapacitou vnitřní paměti

Společnost LG údajně na letošní veletrh MWC nepřiveze žádný nový smartphone, ale bude recyklovat již stávající. Podle serveru ETNews bude hlavní hvězdou LG model V30s, který přinese dvě velká zlepšení.

Tím prvním bude kapacita vnitřní paměti, která naroste z 64 na 256 GB. Kromě toho má LG V30+ přinést funkci LG Lens, která bude využívat prvky umělé inteligence – skrze fotoaparát půjde automaticky překládat text, rozpoznávat čárové a QR kódy, či rovnou produkty s možností vyhledání jejich ceny. Inovovaný LG V30 má jako první dorazit na korejský trh a údajně bude stát okolo 1 milionů wonů (asi 19 tisíc korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).