Domů » Bleskovky » LG už také ma vlastní hlasovou asistentku, jmenuje se Quick Voice

LG už také ma vlastní hlasovou asistentku, jmenuje se Quick Voice

Apple má svou Siri, Samsung S-Voice a s hlasovou asistentkou nyní přichází i LG. Quick Voice nabízí obdobnou funkcionalitu jako S-Voice od Samsungu; pomocí hlasových přikazů si můžete nechat zjistit třeba informace o počasí, odeslat textovou zprávu či e-mail, uskutečnit telefonní hovor, otevřít webovou stránku, přidat upomínku do kalendáře, spustit aplikaci nebo zahájit přehrávání hudby.

 

LG plánuje podporu Quick Voice přidat i do některých starších zařízení, přesný seznam ale zatím zveřejněn nebyl. Update by měl být dostupný na přelomu června a července. Quick Voice bude zatím umět komunikovat anglicky a korejsky, na češtinu si pochopitelně musíme nechat zajít chuť.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. goodhoko (neregistrovaný)

  Proč má LG u každého nového uvedení nějakého výrobku ty otřesně vypadající asiatky? Samozřejmě to není nijak rasově míněno.

  • Ze by to bolo tym , ze LG Group je juhokorejska spolocnost?! Alebo preco nema nejaky cesky pipovar pri prezentaciach cernosky? Uvazujem trosku logicky, nie :)

  • preklep, pipovar=pivovar :D

  • Jochen (neregistrovaný)

   Proc dodavas, ze to neni rasove mineno? Dyt je uplne jedno jestli mas nebo nemas rad asiatky a z jakyho duvodu. Ma z toho nekdo nejakou ujmu? Nema. A pokud se ti nelibi asiatky, je to rasove mineno…a je to legitimni.

 2. Acho bože, kopírovač č.2 Applu (po Samsungu) jde za cílem skutečně cílevědomě, ostatně obdobně, jako kopírovač číslo 1. Hmmm

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).