Domů » Články » LG připravuje nové PocketPC s označením KC1

LG připravuje nové PocketPC s označením KC1

-Společnost LG brzy uvede na korejský trh nové PocketPC s vlastní numerickou klávesnicí, díky které připomíná spíše mobilní telefon. Model s označením KC1 umí telefonovat pouze v CDMA-EVDO sítích a prodávat se proto bude výhradně v Koreji. Kromě operačního systému Windows Mobile 5.0 telefon nabídne podporu technologie WiMAX nebo Bluetooth. O zobrazování se postará zcela obyčejný 2.8″ dotykový displej s QVGA rozlišením (240x320px).

Pro pořizování fotografií je připravený 2Mpx fotoaparát, data je možné ukládat na paměťové karty typu MicroSD. Zahraniční servery KC1 označují jako „čokoláda s Windows Mobile„, kromě černé barvy v něm ale mnoho společného se stylovkou LG Chocolate nevidím.

Fotografie PocketPC LG KC1
-

-

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).