TOPlist

LG představilo smartphone GW550 s QWERTY klávesnicí

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-

Společnost LG včera představila další smartphone telefon s operačním systémem Windows Mobile 6.1 Standard. Zařízení se nese ve velmi podobném designu, jako HTC Snap nebo Samsung OmniaPRO (B7320). Displej nabídne QVGA rozlišení a úhlopříčku 2.4″, což jsou pro komunikátory bez dotykového displeje zcela standardní parametry. Výrobce zatím tají, jaký procesor a operační paměť model GW500 nabídne a nejasnosti panují i okolo GPS modulu.

Telefonovat bude možné jak v GSM (GPRS/EDGE třídy 12), tak i v sítích třetí generace. Pro rychlé datové přenosy přijde vhod HSDPA. Dočkáme se také bezdrátového modulu Wi-Fi 802.11b/g a Bluetooth 2.0 včetně A2DP a EDR. Nad displejem je malý objektiv VGA kamerky pro videohovory, zadní strana pak nabídne 3 MPx fotoaparát s autofocusem. Rozměry telefonu jsou 116.3 x 61.5 x 12 milimetrů. Li-Ion baterie nabídne kapacitu 1300 mAh. Svými parametry toto LG nijak nenadchne ani neurazí, nicméně pokud by na trh přišlo se zajímavou cenou, mohl by o něj být zájem.

LG dále informovalo, že by pro něj měl být v budoucnu zdarma dostupný upgrade na Windows Mobile 6.5.

-

-

-

Zdroj: SlashGear.com

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku