LG Nexus 4: Prohlédněte si chystanou novinku na fotografiích a videu

O tom, že referenční řadu zařízení Nexus brzy doplní další novinka od LG není třeba pochybovat. Už v minulosti se na internetu objevily fotografie prototypu, nicméně jejich kvalita nebyla úplně ucházející. Redaktorům serveru Onliner.by se však podařilo dostat k jednomu z testovacích kusů, který krátce vyzkoušeli a především nafotili, takže si o finální podobě zařízení můžeme udělat celkem zřetelný obrázek.

  

Podle dostupných informací by se telefon měl na pultech obchodů objevit pod prodejním názvem LG Nexus 4. Ve výbavě najdeme 4,7″ IPS displej s HD rozlišením chráněný tvrzeným sklem, procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro SoC s taktem 1,5 GHz, 8Mpx fotoaparát a 2 GB operační paměti RAM. Prodávat se údajně budou dvě varianty s 8 a 16 GB vnitřního úložiště bez možnosti rozšíření paměťovými kartami. Na těle zařízení najdeme dvojici mikrofonů, které se společně postarají o redukci šumu během hovoru.

  
Srovnání: LG Nexus 4 a Samsung Galaxy Nexus

Na levém boku kousek od tlačítek pro regulaci hlasitosti najdeme šuplíček pro vložení microSIM karty. Informace o kapacitě baterie zatím nejsou k dispozici, ale vzhledem k unibody konstrukci je jasné, že ji nebude možné vyměnit ručně. Oficiálního představení telefonu se dočkáme 29. října. Další fotografie zařízení včetně několika ukázkových snímků z fotoaparátu najdete zde.

Aktualizováno 29. října: Nexus 4 zachycen na videu

Na internetu se objevilo video se švédským komentářem, na kterém si chystaný Nexus 4 můžete poměrně detailně prohlédnout. Zdá se tedy, že i když jsme se dnešního oficiálního eventu od Google kvůli hurikánu nedočkali, informace o tomto smartphone i tak máme téměř kompletní.

Zdroj

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku