Domů » Bleskovky » LG na CESu představí pětipalcový telefon a sedmipalcový tablet s fullHD displejem

LG na CESu představí pětipalcový telefon a sedmipalcový tablet s fullHD displejem

Veletrh spotřební elektroniky CES 2013 se blíží a na internetu se postupně začínají objevovat informace o tom, na co se asi tak můžeme těšit. Korejská společnost LG se podle všeho chystá přispět do kategorie obřích dotykových telefonů. Chytrý telefon, jehož název dosud neznáme, nabídne 5,5″ displej s fullHD rozlišením (1920 x 1200) a denzitou pixelů 403 ppi.

Dále bychom se měli od LG dočkat sedmipalcového tabletu s rozlišením 1080p a denzitou pixelů 324 ppi. Šušká se i o vývoji ultratenkého displeje s uhlopříčkou 4,7 palců a tloušťkou pouhého milimetru; zatím však nevíme, zda jej uvidíme samostatně jako technologickou novinku, nebo rovnou nasazený v nějakém tenkém smartphonu.

Zdroj

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).