LG G5 zlevňuje a dostává novou aktualizaci

O vlajkový model LG G5 není příliš zájem (informovali jsme zde). Mezi letošními top modely ostatních výrobců novinka pohořela a příliš dobře se neprodává. Mohlo za to nejen pozdní uvedení na trh, ale také vysoká cena. Pokud však mezi majitele „gé-pětky“ patříte, můžete si stáhnout nový update firmwaru o velikosti necelých 500 MB. Ten nepřináší žádné zásadní změny, podle oficiálního logu opravuje „použitelnost přes opravný příkaz Google“ (absolutně netušíme, co tím chtěl výrobce říci :-) ) a opraveny by měly být dříve nahlášené bugy. Lze také očekávat vylepšení stability systému.

g5

Pokud se podíváme na vývoj ceny na portále Heureka.cz, zjistíme, že ze startovací částky 19 990 Kč cena klesla na 15 999 Kč (jde o telefony z oficiální distribuce). V případě neoficiální distribuce se telefon dá sehnat za velice příjemných 11 500 Kč včetně DPH. Je škoda, že podobnou startovací cenu (okolo hranice 16 000 Kč) LG nezvolilo rovnou, prodejní čísla by pak mohla být mnohem zajímavější.

Podívejte se, kde můžete „modulární“ LG G5 sehnat za nejnižší cenu!

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

9 komentářů

  1. To s tím příkazem tipuji jako se stalo mě nedávno, najednou v notifíkacích podivný symbol a on Google, abych si zlepšil zabezpečení účtu nebo tak něco. Pak následovala (po odsouhlasení) SMS a její automatické zpracování (tipuji že na tuto úroveň API se 3rd apky nedostanou). Tak ten pokyn k činnosti tipuji připlul přes „opravný příkaz Google“. Doufám, že jednou tudy budou proudit bezpečnostní aktualizace přímo od Google/AOSP.

  2. sice šedivka a este ruzova, ale na Slovensku uz za rovnych 400€, teda cca 10 800 Kč :) http://goo.gl/z4FYbV

  3. Marek Studnička (neregistrovaný)

    LG G5 vypadá moc dobře,ale bohužel díky technologii odnímacích modulů-kterážto se podle různých recenzí moc nevydařila a díky asi zřejmě vysoké ceně na tomto modelu LG pohořel-což je škoda.Přeji,aby se jim vydařil nástupce V10 a aby s ním LG zabodovalo-tento model vypadá velmi povedeně

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel