Domů » Bleskovky » LG G5 zlevňuje a dostává novou aktualizaci

LG G5 zlevňuje a dostává novou aktualizaci

O vlajkový model LG G5 není příliš zájem (informovali jsme zde). Mezi letošními top modely ostatních výrobců novinka pohořela a příliš dobře se neprodává. Mohlo za to nejen pozdní uvedení na trh, ale také vysoká cena. Pokud však mezi majitele „gé-pětky“ patříte, můžete si stáhnout nový update firmwaru o velikosti necelých 500 MB. Ten nepřináší žádné zásadní změny, podle oficiálního logu opravuje „použitelnost přes opravný příkaz Google“ (absolutně netušíme, co tím chtěl výrobce říci :-) ) a opraveny by měly být dříve nahlášené bugy. Lze také očekávat vylepšení stability systému.

g5

Pokud se podíváme na vývoj ceny na portále Heureka.cz, zjistíme, že ze startovací částky 19 990 Kč cena klesla na 15 999 Kč (jde o telefony z oficiální distribuce). V případě neoficiální distribuce se telefon dá sehnat za velice příjemných 11 500 Kč včetně DPH. Je škoda, že podobnou startovací cenu (okolo hranice 16 000 Kč) LG nezvolilo rovnou, prodejní čísla by pak mohla být mnohem zajímavější.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments