Domů » Bleskovky » Nové snímky LG G5 prozrazují přítomnost duálního fotoaparátu

Nové snímky LG G5 prozrazují přítomnost duálního fotoaparátu

Výrobci příslušenství pro telefony jsou často dobrým zdrojem informací o dosud nepředstavených zařízeních. Obvykle totiž dostávají informace s předstihem tak, aby pouzdra a další doplňky mohli uvést na trh souběžně se samotným smartphonem. Ne vždy se však podaří tyto údaje uhlídat a nejinak je tomu i v případě LG G5, o němž si nyní díky jistému výrobci příslušenství můžeme nyní udělat jasnější představu.

LG_G5

Především se potvrzují starší spekulace o dvojici zadních fotoaparátů. Jeden by měl mít rozlišení 16 Mpx, druhý 8 Mpx. Zatím není zcela jasné, jaký je účel tohoto řešení, pravděpodobně ale bude mít co do činění s měřením hloubky ostrosti, potažmo s výkonem za horšího světla. Pod nimi se nachází ještě kruhová čtečka otisků prstů, která je podle všeho i tlačítkem vypínání, zato ovládání hlasitosti se přesunulo ze zad zpátky na bok.

LG_G5_3

LG G5 s královskou výbavou?

Další informace prozrazuje várka uniklých snímků, v nichž je telefon z velké části ukryt v obalu. Mimo jiné zde však můžeme spatřit spodní hranu, na níž nalezneme samostatný reproduktor, mikrofon a USB-C konektor.  Co se týče specifikací, spekuluje se o přítomnosti procesoru Qualcomm Snapdragon 820 doplněného 4GB operační pamětí. Quad HD obrazovka údajně nabyde úhlopříčky 5,6 palců a s rozměry 149,4 x 73,9 x 8,2 mm bude telefon o chlup delší, avšak nepatrně užší než předchůdce.

LG_G5_2

Upřesnění výše uvedených informací bychom se měli dočkat již 21. února, kdy by LG mělo v Barceloně den před zahájením letošního MWC novinku oficiálně představit. Zatím však toto datum nebylo potvrzeno a více se tak dozvíme v nadcházejících týdnech.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments