Sledujte nás na YouTube

LG G Flex se začne v Jižní Koreji prodávat už 12. listopadu, namířeno má také do Evropy

Společnost LG potvrdila, že velmi očekávané zařízení G Flex s prohnutým displejem a samoopravovacích povrchem (jak to funguje?) se objeví na pultech v Jižní Koreji již 12. listopadu za cenu 730 EUR (zhruba 19 600 Kč bez DPH). Jeho největší konkurent, Samsung Galaxy Round, jej předstihl a již v prodeji je, avšak jen ve velmi omezeném množství a opět pouze na jihokorejském trhu. Smartphone od LG je oproti rivalovi více prohnutý, navíc ve vertikálním směru. Rozdíl není ani v použitém procesoru, oba výrobci vsadili na Qualcomm Snapdragon 800.

  

Nejdůležitější informací ale je, že LG G Flex se bude prodávat i na evropském, americkém s čínském trhu, kdežto Samsung Galaxy Round se na pulty obchodů mimo Jižní Koreu nepodívá. K ceně a datu uvedení do prodeje na těchto trzích se však LG zatím nevyjádřilo, pro Evropu se však stále častěji spekuluje o prosinci.

Michael Krahulec

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *