Sledujte nás na YouTube

LG Fantasy s Windows Phone 7.5 na první fotografii

Na Xda-developers se objevila první fotografie připravovaného Windows Phone telefonu od společnosti LG, který nese vývojové označení Fantasy (LS831). Kompletní hardwarové parametry zatím neznáme; víme pouze, že o zobrazování se postará čtyřpalcový IPS displej s WVGA rozlišením a svižný chod zajistí 1,4GHz procesor od Qualcommu v kombinaci s 512 MB RAM. Oficiálního představení se s největší pravděpodobností dočkáme na Mobile World Congressu v Barceloně, který se koná na přelomu února a března.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. mimonaut (neregistrovaný)

    kdyby byl tenký jak žiletka, mohl by to být sympaťák.. na té fotce je teda trošku natažený na výšku (což mu mimochodem docela svědčí), ale osobně nevím, co by mohl nabídnout navíc..

  2. Tadeáš Sedláček (neregistrovaný)

    V Barceloně by mohli představit i Tango/Apollo. Abych měl aspoň nějaký bod, ke kterému se upnout :D

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *