Domů » Bleskovky » Levný iPhone SE 2 údajně dorazí ve dvou velikostech

Levný iPhone SE 2 údajně dorazí ve dvou velikostech

Apple údajně v prvním kvartále letošního roku představí nástupce iPhone SE. Stejně jako model z roku 2016 má i letošní verze lákat na moderní vnitřnosti ve starším těle, patrně stejném jako má iPhone 8. A možná se dočkáme i verze s větším displejem.

Podle nejnovějších informací serveru DigiTimes Apple plánuje uvést na jaře hned dva „levné“ iPhony – jeden by měl mít 4,7“ displej, druhý pak 5,5 nebo 6,1“. Vsázíme spíše na první variantu s tím, že by Apple mohl použít tělo iPhone 8 Plus.

DigiTimes uvádí, že Apple v letošním roce představí celkem 6 různých iPhonů – dva s LCD panely a čtyři OLED modely. To by ovšem znamenalo, že v tradičním podzimním termínu budou představeny 4 modely. Nutno ovšem podotknout, že DigiTimes nemá příliš dobrou úspěšnost ve věštění budoucnosti, a tak raději berme výše uvedené spekulace s rezervou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments