Domů » Bleskovky » Letošním iPhonům zřejmě v balení bude chybět jedna z nejdůležitějších položek

Letošním iPhonům zřejmě v balení bude chybět jedna z nejdůležitějších položek

Apple zvažuje, že k letošním iPhonům nebude přibalovat kabelová sluchátka EarPods, jak činil u minulých generací. S informací přišel známý a důvěryhodný analytik Ming-Chi Kuo.

U letošních iPhonů zřejmě budou chybět sluchátka

Odstranění sluchátek z balení by zcela jistě pro mnoho zákazníků nebylo dobrou zprávou, protože řada z nich tato sluchátka používá „defaultně“ pro poslech hudby a volání handsfree. Takový krok by však nepochybně vedl ke zvýšení prodejů bezdrátových sluchátek AirPods, což je patrně záměr Applu, protože podle dřívějších Kuových zpráv se cupertinský technologický gigant letos nechystá představit žádné nové AirPods ani AirPods Pro.

Pro úplnost dodejme, že EarPods se nabízejí i samostatně, a to za 29 dolarů (v českých obchodech se prodávají zhruba za 700 Kč).

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments