Domů » Bleskovky » Letos se možná dočkáme remasterů klasických her se Super Mariem

Letos se možná dočkáme remasterů klasických her se Super Mariem

Letos uplyne 35 let od vydání legendární klasiky Super Mario Bros. a Nintendo by toto výročí mohlo oslavit ve velkém stylu. Podle neoficiálních zpráv chystá japonský videoherní gigant na tento rok hned několik titulů se svou ikonickou postavičkou, včetně remasterovaných verzí některých klasických her.

mario kart tour
Ilustrační obrázek (zdroj: Nintendo)

Remasterována by měla být – pro konzoli Switch – většina her vlajkové řady Super Mario, včetně titulů Super Mario 64 z roku 1997, Super Mario Sunshine (2002) a Super Mario Galaxy (2007). Nintendo prý letos vydá i nový díl řady Paper Mario a deluxe verzi sedm let staré hry Super Mario 3D World, která by měla obsahovat mimo jiné několik nových úrovní.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na