Domů » Bleskovky » Letní akce ve WP Store: Vybrané hry od EA se slevou až 40 procent

Letní akce ve WP Store: Vybrané hry od EA se slevou až 40 procent

Po nedávné akci Gameloftu se nyní na platformě Windows Phone objevila nová vlna herních slev, tentokrát z dílny vydavatele Electronic Arts. Nyní můžete vybírat z celkem šesti titulů, jejichž cena byla snížena až o 40 procent. Ušetřit tak lze při nákupu populárních titulů jako Bejeweled Live nebo The Sims 3. Kompletní seznam s odkazy ke stažení uvádíme níže.

Seznam her od EA ve slevě

Tituly označené * jsou v případě Windows Phone 8 dostupné pouze pro zařízení s 1 GB RAM. Pokud vás některá hra oslovila, s nákupem si rozhodně pospěšte. Slevová akce platí pouze týden od 3. do 9. července 2013.

Miroslav Havlíček

Diskuze k článku

  1. Daniel Vávra (neregistrovaný)

    To nechápu, když dělá EA slevy na iOS, tak to většinou znamená, že hra stojí 0,89 centů a jsou to i ty lepší hry. Na WP dává slevu na absolutní brak a ještě to neni ani moc levný.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).