Cena:

Leoš Mareš se stal tváří Samsungu, sám používá Galaxy S8

Už v minulosti se spekulovalo o tom, zda se Leoš Mareš stane tváří značky Samsung a ambasadorem modelu Galaxy S8 (recenze). Od oficiálního představení v Londýně v březnu, kterého se Mareš také účastnil, svůj Instagram poměrně často plnil fotografiemi, které pořizoval právě „es-osmičkou“. Mimochodem, právě na Instagramu jej sleduje více než 420 000 uživatelů. Podle oficiálního vyjádření Samsungu se telefon Leošovi natolik zalíbil, že jej začal používat.

Do jaké míry je to pravda a do jaké je to pouze marketing, to vědí asi jen v Samsungu, ale Mareš je v poslední době s Galaxy S8 opravdu hodně vidět. Předtím používal iPhone 6s, ze kterého lze veškerá data na Galaxy S8 snadno zmigrovat díky oficiálnímu nástroji.

Leoš Mareš se tváří Samsungu stane od července letošního roku a na starosti bude mít právě propagaci vlajkových modelů Galaxy S8 a Galaxy S8+. Už od minulého týdne se v Praze natáčela kampaň, která se v průběhu července objeví v televizi a dalších médiích, nejvíce se údajně bude cílit na sociální sítě. Jaký honorář nejznámější český moderátor za tuto spolupráci dostal zveřejněno nebylo, ale rozhodně to může být pěkně tučná suma.

https://www.instagram.com/p/BVFYI-qDCTD/?taken-by=leosmares

https://www.instagram.com/p/BUzfvb3DwWQ/?taken-by=leosmares

https://www.instagram.com/p/BTRQILLjVMX/?taken-by=leosmares

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.