Domů » Bleskovky » Lenovo potvrdilo, že letos chystá první telefon s Windows Phone

Lenovo potvrdilo, že letos chystá první telefon s Windows Phone

Čínská společnost Lenovo byla jedním z mnoha představených partnerů pro výrobu telefonů s Windows Phone, prozatím jsme se však žádných informací o chystaných zařízeních nedočkali. Nyní se objevily první zprávy, které potvrzují, že se nového Windows Phone telefonu od Lenova dočkáme již letos.

   

Tyto informaci potvrdil Lui jun serveru Mobile Geeks, prezident mobilní divize Lenova. Původní spekulace hovořily o dubnovém termínu letošního roku, v tu dobu však ještě nebyla připraven systém Windows Phone ve verzi 8.1. Má se jednat o zařízení střední třídy s procesorem Qualcomm Snapdragon 400 nebo 600 s úhlopříčkou displeje mezi 4,5 až 5 palci. Cena tohoto zařízení nemá přesáhnout 420 USD (cca 8 400 Kč bez daně).


  

Dokonce se objevila první jména, jak by se toto zařízení mohlo jmenovat – Aupres nebo Snoopy, údajně je však v plánu prozatím jen jedno zařízení. Prozatím není jasné, kdy bude představeno, doufejme, že nebudeme muset čekat dlouho.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
mimonaut
Uživatel
mimonaut

Tak šup šup do evropy..

smisekCZ
Uživatel
smisekCZ

Pokud to bude stejná hrůza jako u jeho modelů s Androidem, tak ať raději nikam nechodí. WP sice potřebuje nové modely, ale myslím si, že ne za každou cenu

Razor (neregistrovaný)
Anonym
Razor (neregistrovaný)

To v každém článku budu muset proklikávat reklamu?

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

Dobrý den, jakou reklamu máte přesně na mysli?

S4crifice
Uživatel
S4crifice

Tak trochu jsem očekával parametry Lenovo P780 s podobnou cenovkou, jen s WP … To by bylo hoooodně sexy a možná bych i uvažoval o změně systému …

Na P780 jediné, co mě odrazuje, je systém verze 4.2, který dle diskusí není úplně odladěný ..

Maca13
Uživatel
Maca13

Pro Lenovo P780 je dobře odladěný systém 4.4.2 … sám jsem ho do včera používal.