Domů » Bleskovky » Lenovo Moto E3 oficiálně: Ještě levnější než Moto G

Lenovo Moto E3 oficiálně: Ještě levnější než Moto G

Společnost Lenovo, která vlastní někdejší mobilní divizi firmy Motorola, rozšiřuje řadu smartphonů Moto o nový model Moto E3. Tento telefon je přímým nástupcem loňského modelu Moto E (2015), a tedy spadá do nižších pater jak cenou, tak výbavou.

motoe

Oproti loňsku narostla úhlopříčka displeje, zařízení má 5palcový zobrazovač s HD rozlišením. O pohon se stará blíže nespecifikovaný čipset se čtyřjádrovým procesorem (patrně Snapdragon 410), přísun energie obstarává baterie o kapacitě 2 800 mAh. Moto E3 disponuje dvojicí fotoaparátů o rozlišení 8 a 5 megapixelů. Kapacitu vnitřní paměti neznáme, víme však, že ji bude možné rozšířit paměťovou kartou.

motoefinal

Největším trhákem tohoto smartphonu má být cena, do prodeje půjde za 99 EUR, tedy asi 2 700 korun. Zahájení prodeje je naplánováno na září.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Pěkný mobil, s zajímavou cenou, myslím že bude mít úspěch a hw na to že jde o low/mid-end, na tom není vůbec zle.
    Lenovo se snaží, někde zástupci prohlasili, že koupě mobilní divize Motoroly od Google, zcela nenaplnila jejich očekávání, ale podle mě je ještě brzo na to čekat velké úspěchy a lenovo koupilo jen něco, velkou čas zůstala googlu, články není problém najít.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).