Domů » Bleskovky » Legendy se vrací: Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 dorazí v remasterované edici

Legendy se vrací: Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 dorazí v remasterované edici

Pokud vám je okolo třiceti, určitě vás před dvěma dekádami neminul fenomén Tony Hawk’s Pro Skater. „Simulátor“ ježdění na skateboardu se těšil velké oblibě, neboť v té době nabízel skvělou grafiku, perfektní hudební podkres a hlavně úchvatnou hratelnost. První díly posbíraly spoustu ocenění, a tak se nelze divit, že se staly žhavými adepty na remaster.

THPS

„Pět olíček, tři slajdy, nějakej ten grajnd“ a otočka o 360°

Do nového kabátku se převleče první a druhý díl, o vývoj se stará studio Vicarios Visions, které má na svědomí perfektní předělávku Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Fanoušci obou her se mohou těšit na původní lokace, slavné postavy (Tony Hawk, Rodney Mullen, Bucky Lasek…), modernizované editory postav a parků, a hlavně pohyby a triky, které za sebou ve skoku vrstvíte s kadencí tatatata, a někdy ještě mnohem rychleji.

Tony Hawk's Pro Skater 1 and 2 Remaster - Official Announcement Trailer

Hry budou prošpikované novými úkoly, užít si budete moci jak hru v jednom hráči, tak lokální multiplayer. Jak ukazuje upoutávka, těšit se můžeme především na přepracovanou grafiku, která vypadá opravdu lákavě.

thps 1

NepřehlédněteLegendární hra Mafia hlásí comeback. Dočkáme se kompletní trilogie

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 v remasterované edici letos 4. září na Xbox One, PlayStation 4 a PC. Na poslední platformě bude hra exkluzivně umístěna v Epic Games Store. Potěšují je, že nebude obsahovat žádné dotatečné mikrotransakce.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Reveal (Summer Game Fest)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments