Sledujte nás na YouTube

Legendární logická hra Toki Tori se dočká pokračování

Toki Tori je pestrá logická hra, která spatřila světlo světa už v roce 2001, kdy se objevila na GameBoy Color. Později zamířila i na mobilní telefony, kde nechyběla ani verze pro tehdy populární systém Windows Mobile. V polovině roku 2009 oblíbené kuřátko zamířilo sbírat vajíčka také na iOS a autoři opět slavili úspěch. Letos v létě se dočkali také příznivci Androidu. Před několika dny přišla z herního studia Two Tribes informace, že pracují na druhém díle Toki Tori, který bude určený pro platformy iOS a Android, nevylučuje se ale ani podpora pro Windows Phone. Těšíte se? My rozhodně ano. Autoři slibují pestrou grafiku, nápadité úrovně a spoustu zapeklitých překážek, které budete muset vyřešit, abyste dokázali posbírat všechna vajíčka. Vydání Toki Tori 2 bychom se měli dočkat během následujících 6 měsíců.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *