Domů » Bleskovky » Legendární logická hra Toki Tori se dočká pokračování

Legendární logická hra Toki Tori se dočká pokračování

Toki Tori je pestrá logická hra, která spatřila světlo světa už v roce 2001, kdy se objevila na GameBoy Color. Později zamířila i na mobilní telefony, kde nechyběla ani verze pro tehdy populární systém Windows Mobile. V polovině roku 2009 oblíbené kuřátko zamířilo sbírat vajíčka také na iOS a autoři opět slavili úspěch. Letos v létě se dočkali také příznivci Androidu. Před několika dny přišla z herního studia Two Tribes informace, že pracují na druhém díle Toki Tori, který bude určený pro platformy iOS a Android, nevylučuje se ale ani podpora pro Windows Phone. Těšíte se? My rozhodně ano. Autoři slibují pestrou grafiku, nápadité úrovně a spoustu zapeklitých překážek, které budete muset vyřešit, abyste dokázali posbírat všechna vajíčka. Vydání Toki Tori 2 bychom se měli dočkat během následujících 6 měsíců.

Toki Tori 2 Announced!

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).