Domů » Články » Laplink PDAsync: Když ActiveSync nestačí

Laplink PDAsync: Když ActiveSync nestačí

PDAsync 4Společnost Laplink vydala novou verzi svého multi-synchronizačního nástroje PDAsync, který dokáže synchronizovat data mezi několika platformami. To se hodí zejména pokud používáte několik zařízení s rozdílným operačním systémem; PDAsync si kromě Windows Mobile poradí například s PalmOS nebo s telefony od Sony Ericssonu (seznam podporovaných zařízení). Data navíc dokáže zpracovávat z více organizačních aplikací – podpora MS Outlooku (98, 2000, 2002, 2003, 2007) je samozřejmostí, nechybí ani podpora Lotus Notes, Lotus Organizer, Novell Groupwise nebo ACT!.

PDAsync dokáže přenášet kontakty, adresy, úkoly, e-maily a další položky. Synchronizační proces je navíc velice rychlý a především velice jednoduchý, výrobce dokonce udává, že data lze synchronizovat pomocí jediného kliknutí myši.

Možnosti této synchronizační aplikace jsou opravdu obrovské, další výhodou je úspora času, kterého byste k „ručnímu přepisování“ potřebovali opravdu mnoho. PDAsync vyžaduje ke spuštění Windows 2000/XP nebo Vista. Trial verzi můžete stahovat ze stránek výrobce, plná verze přijde na 50USD.

-

Zdroj: PocketPCthoughts

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments