Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Články » Lákavé nabídky z App Store: přehled aplikací a her, které jsou dočasně zdarma

Lákavé nabídky z App Store: přehled aplikací a her, které jsou dočasně zdarma

Apple byl prvním, kdo představil obchod s aplikacemi. Na něm si můžete stáhnout nebo koupit cokoliv, co vás zajímá a baví. Tento koncept poté převzal Google s operačním systémem Android a svým způsobem se inspiroval i Microsoft se svým obchodem aplikací. Na App Store jsou některé úplně zdarma, za jiné zaplatíte. A právě teď za některé z nich nezaplatíte ani korunu.

Pro zařízení společnosti Apple je nespočet aplikací. Některé z nich jsou po omezenou dobu ve slevě nebo zdarma

K dispozici jsou aplikace pro biology, rodiče, děti i sportovce. Můžete se podívat zblízka na 3D modely lidského oka nebo si s pomocí aplikace naplánujete svůj workout i hubnutí do plavek. Pokud očekáváte nějakou významnou událost, můžete si nastavit odpočet dní. K dispozici jsou opět i herní tituly, ale tentokrát jsou jen čtyři. Snad jich příště bude více.

Aplikace, které jsou dočasně zdarma

‎PDF Max Pro - #1 PDF app!
‎PDF Max Pro - #1 PDF app!
Autor: Mobeera
Cena: 129,00 Kč+

Vodoznaky do fotografií můžete vložit mnoha způsoby. Aplikace Ray Watermark dělá přesně to, co byste od ní čekali a ještě něco navíc. Kromě označení fotografií můžete s touto appkou vložit vodoznak i do videa. Běžně stojí tato aplikace 3 dolary, ale pro omezenou dobu za ni nezaplatíte ani korunu. Ray Watermark je také velmi kladně hodnocená aplikace a má téměř 700 kladných recenzí. Je tedy důvěryhodná a jejím stažením neuděláte chybu.

‎AdSkipPro Podcasts
‎AdSkipPro Podcasts
Cena: zdarma

Pokud chcete změnit vzhled svého prostředí a předělat tak iPhone podle svého vkusu, bude aplikace PhotoX tím pravým nástrojem. Obsahuje přes půl milionu živých tapet a fotografií. Běžně byste za tuto appku dali zhruba 2 dolary (cca 50 Kč), ale po omezenou dobu je zcela zdarma.

‎LOMOgraph
‎LOMOgraph
Autor: LI HUNG WANG
Cena: 25,00 Kč+

Hry, které jsou dočasně zdarma

‎Legend of the Moon
‎Legend of the Moon
Autor: sungmin Lee
Cena: 25,00 Kč

Open Bar! Spíše než název hry to zní jako zvolání na období letních festivalů a akcí. Takhle se však jmenuje hra, ve které pomocí puzzle plníte různé mise a úkoly. Tato hra byla ve výběru Applu „Best of January“ a k plnému hodnocení chybí pouze dvě desetiny. Recenzí je téměř 700 a naprostá většina je kladná, takže čas strávený s touto hrou by měl stát za to.

‎Open Bar!
‎Open Bar!
Cena: 79,00 Kč
‎13's
‎13's
Cena: 49,00 Kč+

Chcete si procvičit mozkové závity? S hrou Minimal Maze budete muset procházet bludištěm, ve kterém se musíte vyhýbat překážkám a přemýšlet před každým tahem. Tato appka je v Top 5 mezi logickými hrami a zajišťuje, že se budete muset občas pořádně zamyslet. Hra má celkově 90 kol a rozhodně ji nezvládnete dohrát za pár hodin.

‎Minimal Maze
‎Minimal Maze
Cena: 25,00 Kč
‎The City of Time
‎The City of Time
Autor: Duyang Chen
Cena: 25,00 Kč
‎13's
‎13's
Cena: 49,00 Kč+

Aplikace, které jsou dočasně ve slevě

‎Remote Drive for Mac - Pro
‎Remote Drive for Mac - Pro

Správu času řeší každý svým způsobem, který mu nejvíce vyhovuje. Někdo upřednostňuje starý dobrý papír, jiní volí moderní cestu digitálního kalendáře. A i těchto kalendářů je velká spousta. Nyní se na App Storu objevila sleva na jeden z nejoblíbenějších kalendářů platformy pro zařízení od Applu. Už jeho název je doslova úžasný – Awesome Calendar. S téměř třemi tisíci kladnými recenzemi se dostal na jedenáctou příčku v aplikacích pro lepší produktivitu.

‎Awesome Calendar
‎Awesome Calendar
Cena: 249,00 Kč+
‎WayOut
‎WayOut
Cena: 25,00 Kč

Aplikace Scanner je momentálně na polovině své běžné ceny (2 dolary místo 4 USD) a je velmi kladně hodnocena. S touto appkou můžete proměnit svůj iPhone (v popisku je zmíněno, že není kompatibilní s iPady) v perfektní nástroj pro skenování dokumentů. Ty můžete ukládat do PDF nebo ve vysokém rozlišení do JPEG. Přímo v aplikaci můžete přidat svůj elektronický podpis, dokument je pak možno sdílet nebo poslat k tisku. Skenované dokumenty pak můžete uložit na podporované cloudy (Google Drive, Dropbox, Evernote).

‎Scanner App - PDF Document
‎Scanner App - PDF Document
Autor: AppTout
Cena: 25,00 Kč
‎VINYL - Photo Editor
‎VINYL - Photo Editor
Cena: 25,00 Kč
‎CALC Smart
‎CALC Smart
Autor: QApps LLC
Cena: 49,00 Kč

S aplikací after FÒCUS bude úprava vašich fotografií mnohem jednodušší. Aplikace za vás náhodně vybere filtry a úpravy, které se k dané fotografii hodí. Samozřejmě si ale můžete snímky upravit podle svého gusta a after FÒCUS nabízí přes 850 různých efektů a filtrů. Momentálně ušetříte zhruba polovinu a za appku dáte 99 centů.

‎after FÒCUS
‎after FÒCUS
Cena: 25,00 Kč+
‎HUJI PHOTO - Quick Filter Cam
‎HUJI PHOTO - Quick Filter Cam
‎Metadata
‎Metadata
Autor: Tom Coomer
Cena: 49,00 Kč

Hry, které jsou dočasně ve slevě

‎7Days : Backer
‎7Days : Backer
Cena: 99,00 Kč
‎Neo Angle
‎Neo Angle
Cena: 25,00 Kč
‎Stars Wheel
‎Stars Wheel
Autor: particlemade
Cena: 49,00 Kč

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments