Domů » Články » Lákavá vánoční nabídka Vodafone ve velikonočním stylu

Lákavá vánoční nabídka Vodafone ve velikonočním stylu

Vodafone letos útočí na uživatele chytrých telefonů, kterým ve své „vánoční“ akci nabídne dvojnásobný FUP, aplikace zdarma a neomezený tarif za 1490 korun.

Vodafone si na dnešní dopoledne nachystal tiskovou konferenci, na které odhalil vánoční nabídku pro současné i nové zákazníky. Když jsme dorazili na místo, překvapila nás hodně netradiční výzdoba – kampaň má totiž signalizovat, že je Vodafone o krok napřed v čase (před konkurencí), a proto se celá kampaň ponese s trochou nadsázky a rovnou ve velikonočním duchu, ostatně podívejte se na první spot operátora.

Do konce ledna si budou moci zákazníci Vodafonu do mobilů stáhnout desítky placených aplikací zdarma, a to nejen pro Android a iOS, ale také pro Symbian. Dočkáme se například akcí na navigaci Sygic, hry Need for Speed, The Sims nebo předplané Music Jet či elektronické knihy Wooky. Podle údajů od Vodafone v České republice v současné době využívá mobilního internetu 3,2 milionu uživatelů a průměrně má každý z nich v telefonu nainstalovaných 15 aplikací. V brzké době se v nabídce červeného operátora objeví očekávaný Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Nexus nebo BlackBerry Bold 9900.

 - - - 
BlackBerry Bold 9900 a Samsung Galaxy Note

Stejně jako jsme před třemi lety naší vánoční nabídkou výrazně přispěli k masovému používání internetu v mobilu, chceme letos zákazníky inspirovat k tomu, aby využívali své chytré telefony naplno,“ říká marketingový ředitel pro firemní zákazníky Vodafonu David Duroň.

Noví uživatelé mobilního internetu od Vodafonu jej navíc budou moci o víkendech využívat až do konce ledna zdarma a stávající zákazníci s měsíčními datovými tarify budou mít k dispozici u svého tarifu dvojnásobný objem dat (FUP). Vodafone také v rámci speciální limitované edice tarifů nabídne na českém trhu bezkonkurenčně nejvýhodnější neomezený tarif. Za 1490 korun zákazníci získají neomezené volání, neomezené SMS a Internet v mobilu naplno. U nejpopulárnějších tarifů Vodafone zdvojnásobí počet volných minut.

Z průzkumů vyplývá, že 60 procent lidí nevyužívá svůj chytrý telefon naplno a my jim to chceme umožnit. Proto jim dáváme jako dárek aplikace, které z mobilu dokáží udělat například navigaci, dětskou chůvičku nebo herní konzoli. Každý si to teď může vyzkoušet díky aplikacím i internetu zdarma a dvojnásobnému FUP. Ti, kdo ještě nemají chytrý telefon, na něj mohou získat štědrou dotaci,“ říká marketingový manažer Michal Markoš.  

Letošní výslužka Vodafonu

1/ Velikonoční ošatka aplikací pro Android, iOS a Symbian

 • S Velikonoční ošatkou mohou zákazníci Vodafonu až do konce ledna stahovat o víkendech zdarma desítky aplikací a obsah, které jsou jinak placené
 • Velikonoční ošatku lze stáhnout z Android Marketu, App Storu, Ovi Storu nebo na Vodafone Galerii
 • Velikonoční ošatka nabídne každý týden jiný tematický okruh: Hry a zábava, Mapy a doprava, Knihy, četba a poslech, Nakupování a osobní finance, Vaření a gastro, Vánoce a TV, Alkohol, sociální sítě a zábava, Fitness/sport, Společnost, Lyžování, hory, počasí a zimní sporty, Praktické a užitečné nástroje pro telefon

- - -

2/ Internet v mobilu zdarma a dvojnásobný FUP

 • Pro zákazníky, kteří ještě nepoužívají internet v mobilu: Denní Internet v mobilu zdarma na každý pátek, sobotu a neděli – od 4. listopadu až do konce ledna
 • Pro zákazníky, kteří mají aktivovaný Internet v mobilu: Vodafone zdvojnásobí u tarifů Internet v mobilu, Internet v mobilu naplno a Připojení na stálo limit FUP – v listopadu, prosinci a lednu

3/ Speciální velikonoční nabídka

 • Neomezený tarif za 1490 Kč: neomezené volání a SMS v rámci ČR + Internet v Mobilu naplno
 • Neomezený tarif bude možné aktivovat od 1. 11. do 31. 12. 2011, po aktivaci tarif platí stále
 • Dvojnásobný počet minut u nejpopulárnějších Tarifů na míru:
  • Tarif na míru, 362 Kč: Internet v mobilu + 50 SMS + 100 volných minut
  • Tarif na míru, 552 Kč: Internet v mobilu + 100 SMS + 250 volných minut
  • Tarif na míru, 790 Kč: Internet v mobilu + 100 SMS + 500 volných minut
 • Tarify s dvojnásobným počtem minut bude možné aktivovat od 15. 11. do 31. 12. 2011, po aktivaci budou platit stále
 • Extra sleva na chytré telefony až 2 000 Kč
  • Nejvyšší slevy platí při aktivaci některého z měsíčních datových tarifů a některého z Tarifů na míru s minimální měsíční útratou 477 Kč a úvazkem na 12 měsíců
  • Extra slevy na telefony platí od 1. do 30. listopadu a nelze je kombinovat se čtyřmi výše uvedenými tarify z velikonoční edice
  • Příklady:
   • HTC Wildfire S při  minimální měsíční útratě 777 Kč za 77 Kč
   • Samsung Galaxy Ace při minimální měsíční útratě 777 Kč za 577 Kč
   • Samsung Galaxy S II při minimální měsíční útratě 777 Kč za 7 977 Kč 

Kompletní informace o této nabídce najdete na  Vodafone.cz/velikonoce.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Heh. To je absolutní výsměch. Internet v mobilu na jeden den od pátku do neděle? Vzpomínáte jak před dvěma lety byl jako vánoční dárek Internet v Mobilu („dospělá verze“ s 100MB FUP) zdarma po 3 měsíce?

 2. Nechapu ten napad. Proc Velikonoce. Tohle mohla byt skvela opravdova nadilka na Velikonoce. Nevim v cem by byl problem udelat misto osatky adventni kalendar a misto cokoladek aplikace a Vanocne ladena reklama.

  Ale co, myslim, ze vetsina lidi uz je smirena s tim, ze si z nich operatori delaji p….

 3. Pompaj (neregistrovaný)

  Muthor6: Pro zákazníky, kteří ještě nepoužívají internet v mobilu: Denní Internet v mobilu zdarma na každý pátek, sobotu a neděli – od 4. listopadu až do konce ledna. Neznamená to internet zadara v P

  ate, Sobotu a Nedeli věchny ty tři dny?. Nebo to chápu špatně?.

  • Znamená to, že každý pátek, sobotu a neděli se ti zadarmo aktivuje služba „Internet v mobilu na den“ (FUP asi 20MB, teď nevím přesně). A jako další část dárku je, že po dobu 3 měsíců se všem, co mají aktivovaný Internet v Mobilu zdvojnásobí FUP (tedy na 300MB), ale samotný tarif Internet v Mobilu zůstává nadále placený.

   Kdežto před těmi dvěma lety se každému jako dárek aktivoval zadarmo Internet v Mobilu po dobu 3 měsíců. Prostě je to slabota, stějně jako loňský rok, kdy dali 500sms z netu zdarma (přitom 4 roky nazpět dali jako dárek neomezené sms zdarma po celé 3 měsíce :) )

 4. Zohan (neregistrovaný)

  Takže já když si to stáhnu tak se mi samo aktivuje zdarma internet na víkend nebo ja to nechapu :D

  • Přečtěte si komentář výše od uživatele Muthor6, dobře to popsal.

   – když se v tyto dny připojíte na internet bez předem aktivovaného datového tarifu, automaticky se (zdarma) aktivuje tarif Internet v mobilu na den s 20MB FUPem.

 5. Tak jsem tam volal, že bych si nechal aktivovat to neomezené volání za 1490,- a bylo mi řečeno, že můžu, ale přijdu o možnost si vzít dotovaný telefon na který mám teď se svým paušálem nárok. Buď si můžu vzít telefon, nebo paušál. Ale nejde obojí. Další nárok na tel, budu mít až za dva roky. Pokud si vezmu telefon, je to bráno jako porušení smluvních podmínek a nárok zaniká….

 6. Michal (neregistrovaný)

  A když mám nyní internet v mobilu zablokovaný on se odblokuje a bude na ten pátek,sobota a neděle zdarma a pak se mi zablokuje a další pátek, sobota a neděle odblokuje?

  • Pokud sis nechal zablokovat u operátory APN (kdyby se náhodou mobil snažil připojit na internet), tak asi ne… Jedině že by si zavolal na VF linku a APN si nechal odblokovat… Aspoň tak to vidim já…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).