Domů » Bleskovky » Kuki na léto zdarma k nákupu mobilních zařízení na Mall.cz

Kuki na léto zdarma k nákupu mobilních zařízení na Mall.cz

Před prázdninami připravila internetová televize Kuki a internetový prodejce Mall.cz nákupní tip. Zákazníci, kteří v průběhu června zakoupí na Mall.cz vybraný telefon, notebook nebo tablet, získávají přístup ke sledování televize Kuki zdarma na dva měsíce. Během prázdnin a dovolené tak mohou službu vyzkoušet a sledovat oblíbené pořady odkudkoliv a v době, kterou si sami určí. IPTV služba Kuki nabízí v rámci akce 60 televizních programů.

“V průběhu letních měsíců si lidé televizní služby tolik nekupují, a proto jim chceme nabídnout Kuki na dovolenou zdarma. Připojení ke službě je snadné a divák ji může vyzkoušet na chatě nebo v zahraničí,”říká za Kuki Vladimír Tovarňák.

“Zákazníci, kteří u nás zakoupí vybraná mobilní zařízení, získají přístupový kód ke sledování Kuki po dobu 60 dní zdarma. Akce platí do 24. června nebo do vyprodání zásob,”říká Mia Smatanová, Head of Vendor Marketing v Mall Group.

Vyzkoušeli jsme internetovou TV Kuki na NVIDIA SHIELD. Bude vás bavit

Majitelé nového telefonu, tabletu nebo notebooku získají sledování desítek stanic, zpětné přehrávání, ale i HD obraz. Ceny za službu Kuki, která je nyní s nákupem na Mall.cz na 60 dní zdarma, se pohybují od 100 Kč do 400 Kč měsíčně.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).