Korejský souboj: LG G6 má jít do prodeje 10. března, Galaxy S8 o měsíc později

Za nedlouho se rozeběhne nový souboj vlajkových smartphonů pro letošní rok. V tom loňském se ve světě Androidu stal drtivým vítězem Samsung s modely Galaxy S7 a S7 edge, přičemž nemalý vliv na jejich úspěchu mělo ve srovnání s konkurencí jejich včasné přestavení a uvedení do prodeje. V letošním roce by se v tomto aspektu mohly karty obrátit, vše totiž nasvědčuje, že Samsung Galaxy S8 bude představen později, než jeho konkurenti.

galaxy_s8_leak

Podle nejnovějších zpráv z korejského deníku The Investor je premiéra Galaxy S8 naplánována na polovinu dubna (více informací), v tu dobu by však pulty obchodů měly být zaplněny vlajkovým smartphonem konkurenčního LG. Jeho představení je očekáváno už na konci února v rámci veletrhu MWC, datum prodeje je podle korejských zdrojů stanoveno na 10. března.

Samsung Galaxy S8 na první fotografii. Premiéra 18. dubna?

Jsme zvědaví, zda tento drobný náskok LG pomůže, nebo si zákazníci raději počkají na pokračovatele veleúspěšných Samsungů. Galaxy S8 má na první pohled zaujmout zahnutým displejem a bezrámečkovým designem, LG G6 zase vsadí na netradiční podlouhlý displej s poměrem stran 2:1.

LG G6 bude podlouhlá nudle: dostane 5,7″ displej s poměrem stran 2:1

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Petas (neregistrovaný)

    To ze G6 vyjde driv je uplne jedno. Kdo chce LG koupi ho a kdo ne stejne pocka na S8

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel