Domů » Bleskovky » Galaxy S8 by měl přijít v polovině dubna. Samsung chce prodat 60 milionů kusů

Galaxy S8 by měl přijít v polovině dubna. Samsung chce prodat 60 milionů kusů

Podle korejského deníku The Investor bychom se nové vlajkové lodě společnosti Samsung mohli dočkat již za několik málo měsíců, konkrétně někdy v polovině dubna. Ambice společnosti jsou ohledně čísel prodaných kusů velmi vysoké.

galaxy-S8

Letos to tedy vypadá, že se novinka na Mobile World Congressu v Barceloně nakonec neukáže. Samsung si pro uvedení plánuje vlastní akci. Nový model bude hrát v portfoliu výrobce zásadní roli, proto je nutné se na tento fakt náležitě připravit. Dle informací si jihokorejský gigant objednal komponenty na 60 milionů zařízení. Číslo je to poměrně vysoké, uvidíme, zda se Samsungu podaří poptávku naplnit.

I takto by mohl vypadat Galaxy S8 (neoficiální obrázek)
I takto by mohl vypadat Galaxy S8 (neoficiální obrázek)

Zatím nejlépe prodávaným modelem řady S byl Galaxy S4 z roku 2013, který dosáhl mety 70 milionů prodaných kusů. Velkovýroba modelu S8 by měla započít v březnu a každý týden by měl Samsung být schopný vyrobit zhruba pět milionů kusů.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).