Sledujte nás na YouTube

Kopii hry Flappy Bird si nyní můžete zahrát i na hodinkách s Android Wear

Už vám Flappy Bird a tisíce jeho klonů lezou krkem? Naprosto vás chápeme. Vypadá to, že je o tuto jednoduchou hru stále ještě překvapivě obrovský zájem a pokud se i mezi čtenáři SmartManie najdou nějací příznivci chytlavé osmibitové zábavy, máme pro vás dobré zprávy.

Na Google Play se objevil klon s názvem Flopsy Droid určený pro rozhraní Android Wear, znamená to tedy, že si jej budete moci zahrát i na chytrých hodinkách jako Samsung Galaxy Gear 2 (recenze) a mnoha dalších, které se postupně objevují na trhu. Hru si můžete už nyní zdarma stáhnout na Google Play.

Odkaz na Google Play

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

3 komentáře

  1. jirka (neregistrovaný)

    Na sw2 už je to dávno, blik.. Aby se všichni nepoprdeli z android wear.

  2. Matěj Kaňok (neregistrovaný)

    Nemají náhodou Samsung Gear 2 a Gear 2 Neo Tizen?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *