Domů » Bleskovky » Konference Microsoft Build se bude konat ve stejný čas jako Google I/O

Konference Microsoft Build se bude konat ve stejný čas jako Google I/O

Microsoft odhalil, kdy a kde bude letos pořádat vývojářskou konferenci Build 2018. Akce se po roce opět vrátí do Seattlu, a to v termínu 7. – 9. května. Toto časové rozpětí přitom koliduje s konferencí Google I/O, která se koná mezi 8. – 10. květnem, můžeme se tedy těšit na dvě velké keynote ve dvou po sobě jdoucích dnech.

Microsoft se na vývojářské konferenci nevěnuje pouze novinkám pro vývojáře v systému Windows, loni zde například kromě novinek v podzimním Creators Updatu představil novou generaci tabletu Surface Pro, který v redakci aktuálně testujeme. Zda se dočkáme i letos nějakého nového hardwaru (rádi bychom viděli např. Andromedu), je však zatím brzy odhadovat.

Surface Phone alias Andromeda: Microsoft v patentu odhaluje, proč má skládací zařízení smysl

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. „Surface Pro, který v redakci aktuálně testujeme.“ Kedy bude recenzia ? Som zvedavý na váš pohlad na toto zariadenie :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).