TOPlist

Kompletní únik Xiaomi Mi Max 3 Pro. Premiéra už zítra?

Společnost Xiaomi ještě zdaleka nevystřílela všechny své letošní patrony. V pondělí představila smartphone Redmi 6 Pro a tablet Mi Pad 4, v zásobníku však má ještě další zařízení. Minimálně jedno z nich bychom mohli spatřit už zítra, alespoň podle následující čínské upoutávky.Nepřehlédněte

Xiaomi Redmi 6 Pro: výřez v displeji, umělá inteligence a duální fotoaparát za hubičku

Obří tabletofon?

Jednou ze spekulovaných variant je premiéra tabletofonu Mi Max3. Jeho brzký příchod naznačuje nejen nedávné schválení čínskou certifikací TENAA, ale i krátký předčasný pobyt produktové karty vyššího modelu Mi Max3 Pro přímo na stránkách společnosti.

Díky tomu víme, že Mi Max3 Pro bude mít obrovský 6,9″ displej, čipset Qualcomm Snapdragon 710 (klasický Mi Max3 má mít slabší procesor), 6 GB RAM a 128GB úložiště. K pořizování snímků bude sloužit duální 12Mpx fotoparát, selfies bude tvořit 5Mpx kamerka. Potěšit má vysoká výdrž, kterou zajistí akumulátor s kapacitou 5 400 mAh. Telefon bude nabízen v černé a zlaté barvě.

Speciální varianta Xiaomi Mi 6X

Pravděpodobněji se jeví příchod Mi 6X ve speciální Hatsune Miku Edition, ve které byl dostupný loňský model Redmi 4X. Tomu nasvědčuje modrý nádech upoutávky a několik nových renderů, které se objevily na internetu.

https://twitter.com/bang_gogo_/status/1011584466110648320

Nás by potěšila očekávaná premiéra Xiaomi Mi A2, což bude model Mi 6X s čistým Androidem z programu Android One. Tento telefon byl nedávno schválen pro změnu švýcarskou certifikací, takže jeho uvedení by rovněž mělo být na spadnutí.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku