Sledujte nás na YouTube

Klávesnice na Androidu 4.0 bude podporovat skinování

Oficiální vydání nové verze Androidu s názvem Ice Cream Sandwich se závratně blíží a spolu s ním na internet postupně unikají různé detaily o tomto systému. Posledním střípkem je informace o tom, že výchozí klávesnice v Android 4.0 bude podporovat uživatelská grafická témata. V základu budete mít k dispozici 6 základních témat a další pravděpodobně půjde stahovat z Android Marketu.

- - -

Grafici a vývojáři už si jistě mnou ruce a bude zajímavé sledovat, jaké grafické kabátky se objeví. Mezitím je třeba dodat, že si uživatelé i dosud mohli vybírat vzhled, či dokonce způsob ovládání klávesnice na jejich chytrým telefonu jednoduše tak, že si z Android Market stáhli a nainstalovali jinou klávesnici jako aplikaci, tudíž grafické úpravy softwarové klávesnice nejsou tak úplně novinkou. Nicméně poprvé to bude umožněno již v rámci systému, Android se tak stává ještě otevřenějším a uživatele si jej budou moci maximálně upravit dle svého vkusu.

- 

Zdroj: AndroidCentral

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *