Kiwi run pro Android: Chytlavá hopsačka pro malé i velké

Pokud vás baví tituly jako Temple Run či Running Fred, ve kterých máte za úkol běžet po nekonečně dlouhé trati, vyhýbat se překážkám a sbírat bonusy, pak určitě zpozorněte. Čistou náhodou jsem při procházení Google Play objevil hru s názvem Kiwi Run. V té jednoduchými pohyby ovládáte malého Kiwi, se kterým se snažíte nasbírat co nejvíce ovoce (Berries) a samozřejmě „naběhat“ co nejvyšší počet bodů tak, že skáčete po různě velkých a různě umístěných plošinách.

   

Hra z počátku působí poměrně jednoduše, nicméně každých 50 uběnutých metrů se rychlost běhu zvýší, takže je potřeba mít se stále více na pozoru. V průběhu narazíte na různé speciální kolekce, za které dostanete bonusové ovoce. Pokud posbíráte jednu kolekci, odemkne se vám sběr další, která je už poněkud složitější. Hru zpestřují speciální prostředky jako rogalo nebo želva. Tyto speciální bonusy je možné vylepšovat posbíráným ovocem, takže jsou pak mnohem účinnější, a nebo se jich během běhu objeví více.

-

Takový bonus v podobě želvy, který vám dovolí spadnout, se během hry po maximálním vylepšení objeví pouze 4x za celou dobu. Grafika hry působí dětsky a roztomile, ale hratelnost je na vysoké úrovni. Autoři navíc na vývoji intenzivně pracují a postupně integrují další zajímavé prvky. Na Google Play je k dispozici zcela zdarma a aktuální hodnocení je 4,6 z 5.

Autor článku
hitmanhunt
image/svg+xml
+

Kapitoly článku