Kirik Settings: Ovládněte nastavení ve Windows Phone 8 přes tlačítka hlasitosti

Ve Windows Phone Store se objevila velmi šikovná utilita, která usnadní práci všem uživatelům mobilních Windows. Kirik Settings umí v nabídce zobrazující se při stisku tlačítek hlasitosti zobrazovat zástupce pro rychlý přístup do nastavení WiFi, telefonního modulu, Bluetooth, letadlového režimu, lokace a obrazovky uzamčeného zařízení (tyto možnosti nabízí trial verze).

 
Přes nabídku hlasitosti se snadno dostanete k dalším užitečným nastavením systému

Za 42 Kč si můžete zakoupit plnou verzi, která navíc přidá zástupce pro rychlé odeslání textové zprávy a e-mailu, zobrazí stav baterie v procentech či vás přesměruje do nastavení zámku rotace dispeje (pouze s GDR3). Po nainstalování aplikace je nutné ji nejprve „aktivovat“ a znovu spustit. Od této chvíle v nabídce pro regulaci hlasitosti najdete zástupce výše uvedených nabídek. Přepínat se mezi nimi lze skrze softwarová tlačítka přehrávače hudby (vlevo a vpravo).


Ukázka možností aplikace od kolegů z WPCentral.com

Přímo z nabídky není možné například vypnout Wi-Fi modul/Bluetooth/GSM, zástupce vás ale přesměruje do nabídky nastavení, kde tuto volbu provedete. Dalším omezením je znefunkčnění hudebního přehrávače. Rozhodně se ale jedná o skvělý nápad, který uživatelům systému Windows Phone 8 usnadní používání.

Odkaz na WP katalog

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

9 komentářů

 1. tom (neregistrovaný)

  Poněkud krkolomné.

 2. vojtaczs (neregistrovaný)

  Přijde mi zbytečná. Pokud chcete aplikaci použít, vypne se vám hudba v přehrávači.

 3. Royce (neregistrovaný)

  počkám si na WP Blue, kde to bude integrované v systému :)

 4. mmme (neregistrovaný)

  Škrábání se pravým uchem na levé ruce..

 5. Gotys (neregistrovaný)

  Díky za článek , ale blbost ….

 6. M.BoBo (neregistrovaný)

  Je to trochu krkolomné, ale je to možná začátek evoluce, kdy i pro WP budou konečně také nějaké tweaky a vychytávky jako jsou na Android a i OS.

 7. ING (neregistrovaný)

  vsetko toto mam v aplikacii Battery, ktora ma omnoho viac moznosti, robi statistiky vybijania baterie a pri jej pouzivani nevypnem hudbu :D

 8. matoman (neregistrovaný)

  ja by som skorej ocenil kamerovu aplikaciu, ktora by isla „odpalovat“ pomocou tlacidla na sluchatku…

 9. bimjeam (neregistrovaný)

  Neexistuje nejaká aplikácia, ktorá by pri zamknutom smartfóne dokázala využívať hardwareové tlačídlá (samsung x cover II) na ovládanie prehrávača?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel