Domů » Bleskovky » Kirik Settings: Ovládněte nastavení ve Windows Phone 8 přes tlačítka hlasitosti

Kirik Settings: Ovládněte nastavení ve Windows Phone 8 přes tlačítka hlasitosti

Ve Windows Phone Store se objevila velmi šikovná utilita, která usnadní práci všem uživatelům mobilních Windows. Kirik Settings umí v nabídce zobrazující se při stisku tlačítek hlasitosti zobrazovat zástupce pro rychlý přístup do nastavení WiFi, telefonního modulu, Bluetooth, letadlového režimu, lokace a obrazovky uzamčeného zařízení (tyto možnosti nabízí trial verze).

 
Přes nabídku hlasitosti se snadno dostanete k dalším užitečným nastavením systému

Za 42 Kč si můžete zakoupit plnou verzi, která navíc přidá zástupce pro rychlé odeslání textové zprávy a e-mailu, zobrazí stav baterie v procentech či vás přesměruje do nastavení zámku rotace dispeje (pouze s GDR3). Po nainstalování aplikace je nutné ji nejprve „aktivovat“ a znovu spustit. Od této chvíle v nabídce pro regulaci hlasitosti najdete zástupce výše uvedených nabídek. Přepínat se mezi nimi lze skrze softwarová tlačítka přehrávače hudby (vlevo a vpravo).


Ukázka možností aplikace od kolegů z WPCentral.com

Přímo z nabídky není možné například vypnout Wi-Fi modul/Bluetooth/GSM, zástupce vás ale přesměruje do nabídky nastavení, kde tuto volbu provedete. Dalším omezením je znefunkčnění hudebního přehrávače. Rozhodně se ale jedná o skvělý nápad, který uživatelům systému Windows Phone 8 usnadní používání.

Odkaz na WP katalog

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments