Domů » Bleskovky » Kirik Settings: Ovládněte nastavení ve Windows Phone 8 přes tlačítka hlasitosti

Kirik Settings: Ovládněte nastavení ve Windows Phone 8 přes tlačítka hlasitosti

Ve Windows Phone Store se objevila velmi šikovná utilita, která usnadní práci všem uživatelům mobilních Windows. Kirik Settings umí v nabídce zobrazující se při stisku tlačítek hlasitosti zobrazovat zástupce pro rychlý přístup do nastavení WiFi, telefonního modulu, Bluetooth, letadlového režimu, lokace a obrazovky uzamčeného zařízení (tyto možnosti nabízí trial verze).

 
Přes nabídku hlasitosti se snadno dostanete k dalším užitečným nastavením systému

Za 42 Kč si můžete zakoupit plnou verzi, která navíc přidá zástupce pro rychlé odeslání textové zprávy a e-mailu, zobrazí stav baterie v procentech či vás přesměruje do nastavení zámku rotace dispeje (pouze s GDR3). Po nainstalování aplikace je nutné ji nejprve „aktivovat“ a znovu spustit. Od této chvíle v nabídce pro regulaci hlasitosti najdete zástupce výše uvedených nabídek. Přepínat se mezi nimi lze skrze softwarová tlačítka přehrávače hudby (vlevo a vpravo).

Kirik Settings for Windows Phone

Ukázka možností aplikace od kolegů z WPCentral.com

Přímo z nabídky není možné například vypnout Wi-Fi modul/Bluetooth/GSM, zástupce vás ale přesměruje do nabídky nastavení, kde tuto volbu provedete. Dalším omezením je znefunkčnění hudebního přehrávače. Rozhodně se ale jedná o skvělý nápad, který uživatelům systému Windows Phone 8 usnadní používání.

Odkaz na WP katalog

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. tom (neregistrovaný)

  Poněkud krkolomné.

 2. Přijde mi zbytečná. Pokud chcete aplikaci použít, vypne se vám hudba v přehrávači.

 3. počkám si na WP Blue, kde to bude integrované v systému :)

 4. Škrábání se pravým uchem na levé ruce..

 5. Gotys (neregistrovaný)

  Díky za článek , ale blbost ….

 6. Je to trochu krkolomné, ale je to možná začátek evoluce, kdy i pro WP budou konečně také nějaké tweaky a vychytávky jako jsou na Android a i OS.

 7. ING (neregistrovaný)

  vsetko toto mam v aplikacii Battery, ktora ma omnoho viac moznosti, robi statistiky vybijania baterie a pri jej pouzivani nevypnem hudbu :D

 8. ja by som skorej ocenil kamerovu aplikaciu, ktora by isla „odpalovat“ pomocou tlacidla na sluchatku…

 9. Neexistuje nejaká aplikácia, ktorá by pri zamknutom smartfóne dokázala využívať hardwareové tlačídlá (samsung x cover II) na ovládanie prehrávača?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).