Kéž by se Apple inspiroval. Neoficiální rendery ukazují, jak by mohl vypadat nový iMac

imac render 1

Už příští týden se s největší pravděpodobností dočkáme představení nových počítačů Mac s architekturou Apple Silicon. Na nový iMac se nejspíše nedostane, ačkoliv se na něm podle čerstvých zvěstí usilovně pracuje. Čekaní si však můžete zkrátit zdařilými rendery od slovenského webu svetapple.sk, které naznačují, jak by mohlo nové zařízení vypadat.

Spolehlivý analytik Ming-Chi v minulosti již několikrát uvedl, že Apple vyvíjí iMac s výrazně přepracovaným designem. Zařízení má nabídnout 24palcový displej a minimalistický rámeček, zatímco neoficiální rendery ze slovenského webu zachycují počítač s větší, 32palcovou obrazovkou.

Podle Applu přejdou na procesory Apple Silicon všechna zařízení Mac do roku 2022, z čehož lze vyvodit, že déle bychom na nový iMac čekat neměli. Jako nejpravděpodobnější se představení iMacu s novým designem jeví v létě příštího roku.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku