Domů » Bleskovky » Keep Talking and Nobody Explodes: party hra o zneškodňování bomby míří na mobily

Keep Talking and Nobody Explodes: party hra o zneškodňování bomby míří na mobily

Keep Talking and Nobody Explodes je jedinečný party titul pro více hráčů. Zatímco jeden z hráčů má možnost manipulovat s tikající bombou, ostatní se mu snaží s pomocí spletitého návodu vysvětlit, jak výbuchu zabránit. Obě strany tedy disponují specifickými informacemi – držitel výbušniny nemá přístup k pravidlům a jeho pomocníci si naopak nemohou prohlédnout samotnou bombu. Úspěch proto spočívá v důrazu na detaily a efektivní komunikaci.

keep talking and nobody explodes ios android

Hra byla nejprve dostupná pro virtuální realitu, o něco později se dočkala konzolové verze a nyní zamíří také na mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android. Konkrétní datum vydání v současné době neznáme, hra by však měla na mobilní obrazovky dorazit někdy v průběhu letošního roku.

 

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *