Domů » Bleskovky » Kdy bude vypuštěn Android 10? Google odhalil přesné datum

Kdy bude vypuštěn Android 10? Google odhalil přesné datum

Google v minulém týdnu odhalil několik důležitých informací o připravovaném Androidu 10, avšak zatím neprozradil, kdy bude uvolněna finální verze. Několik uživatelů se nezávisle na sobě optalo přímo u zdroje – na podpoře Google, a odpovědi byly nečekaně konkrétní.

Android 2019 redesign

Podle podpory Google bude Android 10 vypuštěn v úterý 3. září, přičemž jako první jej tradičně dostanou smartphony Google Pixel všech generací. Ve stejný den se finální kód dostane i k výrobcům smartphonů, a ti jej budou moci připravovat pro své nové i stávající smartphony a tablety. Vlajkonoši nového Androidu 10 se stanou smartphony Google Pixel 4, ty však budou patrně odhaleny až v říjnu letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Očekávám brzký příchod Custom romek na Q ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).