Domů » Články » Kdo stojí za lokalizací E-Tenu X500 a M700? + Download CZ manuálu

Kdo stojí za lokalizací E-Tenu X500 a M700? + Download CZ manuálu

Kdo stojí za lokalizací nových E-TenůNa tuto otázku by téměř každý s jistotou odpověděl “Sunnysoft“. To ale není správně, o kompletní lokalizaci operačního systému nových E-Tenů se postaral server Mobilnaut.cz. Až donedávna zaujímala společnost Sunnysoft výhradní postavení na poli lokalizací pro Windows Mobile zařízení, nově sem ale vstupuje i Mobilnaut; jistě sluší vědět, že ani oni nejsou v lokalizacích žádnými nováčky, vzpomeňme například na české balíčky pro Motoroly MPx200 a 220. Mobilnaut.cz tak oficiálně zajišťuje lokalizaci systému pro zařízení společnosti E-Ten.

Moje maličkost se pro změnu postarala o kompletní lokalizaci manuálu a příručky pro rychlý start. Z naší Download sekce si díky tomu oba manuály můžete stáhnout.

Kompletní informace o lokalizaci systému naleznete na Mobilnaut.cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).