Domů » Bleskovky » Kazam uvede na český trh odolný smartphone Thunder 340R s KitKatem a cenou pod 5000 Kč

Kazam uvede na český trh odolný smartphone Thunder 340R s KitKatem a cenou pod 5000 Kč

Britská společnost Kazam během následujících týdnů uvede na český trh odolný smartphone Thunder 340R, který je určený především pro uživatele, jež zařízení potřebují používat v drsném prostředí. Hardwarové parametry napovídají, že se bude jednat telefon nižší střední třídy. O zobrazování se postará čtyřpalcový IPS displej, bohužel jen s rozlišením 480 x 800 px, který doplní quad-core procesor od Qualcommu s taktem 1,2 GHz, 1 GB RAM a 4GB interní úložiště. Nezapomnělo se ani na slot pro pam. karty microSD (až 32 GB).

Thunder 340R běží na Androidu 4.4.2 KitKat a stejně jako jiné modely tohoto výrobce nabízí podporu pro dvě aktivní SIM karty. Spokojit se ale budete muset pouze s kombinací GSM/3G, na LTE se zapomnělo. Ve výbave dále najdeme Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1, GPS, FM rádio či 8Mpx fotoaparát s autofocusem a možností nahrávat video v HD rozlišení při 30 fps. Na přední straně má své místo VGA kamerka.

Celkové rozměry novinky jsou 139 x 74,1 x 19 mm a díky robustnímu zpracování a certifikaci IP67 telefon vydrží i hrubší zacházení. Ve vodě v hloubce 1 metr jej můžete nechat maximálně 30 minut. Stejně jako všechny ostatní smartphony od Kazamu, i tento je vybaven nadstandardní garancí bezplatné výměny displeje v případě jeho poškození v prvním roce od koupě. Thunder 340R bude k dispozici v nejbližších týdnech za doporučenou cenu 4 999 Kč. 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. uni (neregistrovaný)

    Já nevím, mě přijdou všechny ty Evolvea, Aligátory, Kazamy,…. odolné telefony nějak všechny podle jednoho výkresu…, ale aby to mělo kloudně čitelný displej venku, to ne:-/

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *