Sledujte nás na YouTube

Kauza #DetoNote směřuje ke konci. Samsung oznámil, kdy zveřejní výsledky vyšetřování

Jak jsme vás již nedávno informovali, Samsung si baterie pro svůj model Note7 testoval ve vlastních laboratořích a není tak zcela vyloučené, že zde došlo k jistému pochybení. Nyní společnost vydala prohlášení s tím, že výsledky šetření zpřístupní také široké veřejnosti. Dočkat bychom se jich měli již příští měsíc.

Galaxy Note7

Samsung si na pomoc při šetření pozval několik nezávislých agentur, ty měly za úkol ony příčiny vzniku požárů odhalit. Jak se totiž ukázalo, baterie v telefonech vybuchovaly i po změně dodavatelů. Podle nejnovějších průzkumů však ani přes značné komplikace nebyla loajalita zákazníků vůči společnosti nějak významněji dotčena.

Samsung kapituloval: Výroba Galaxy Note7 končí, ztráty půjdou do stovek miliard korun

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *