Domů » Bleskovky » K T-Mobile TV nově získáte tablet za pouhou 1 korunu

K T-Mobile TV nově získáte tablet za pouhou 1 korunu

T-Mobile tento týden spustil novou letní nabídku a zákazníkům, kteří si T-Mobile TV zakoupí do 31. 8. 2016, přidá ke smlouvě na 24 měsíců tablet Allview Viva C701 za 1 Kč (standardně se prodává za 1 590 Kč). Operátor dále do konce srpna prodlužuje promo nabídku kanálu HBO na 6 měsíců jako dárek.

Televizi od T-Mobile má nyní více než 10 000 uživatelů. Zákazníci oceňují výběr z 3 tarifů podle počtu TV kanálů, na něž v rámci kampaně získali slevu 100 Kč ze základní ceny, také kvitují promo HBO na 6 měsíců a možnost zhlédnout pořady až dva dny zpětně,“ uvedl Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů.

TV3

Operátor nyní nabízí tarif Základ se 71 programy (11 v HD kvalitě) za 399 Kč, Standard se 112 kanály (25 v HD) za 499 Kč a Premium se 137 programy (30 v HD) za 899 Kč. Zákazníci mohou stále využít prodloužené záruky spokojenosti, v rámci které lze smlouvu do 30 dnů bezplatně zrušit.

T-Mobile – Klinika inovativní péče: Cvičme v rytme

Prodej T-Mobile TV doprovázela kampaň v konceptu Klinika inovativní péče v hlavní roli s Ivanem Trojanem a Ivanem Neužilem. Dva spoty propagovaly nový způsob sledování televize, kdy divák sám rozhoduje na co, kde a kdy se bude dívat a upozorňuje mimo jiné na možnost pustit si pořady až 2 dny zpětně.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments