Sledujte nás na YouTube

JotPad pro WP: Když si potřebujete „nakreslit“ poznámku

-

Ve Windows Phone Marketplace přibyla další zajímavá aplikace, o které si stojí za to napsat. JotPad je univerzální zápisník, do kterého si můžete „zakreslit“ cokoli vás napadne. V nastavení lze navolit barvu pozadí a tloušťku čar, uložené zápisky je možné ve formě obrázku nahrát na SkyDrive. Pokud aplikaci připnete na hlavní obrazovku jako Live Tile, bude vám v náhledu ukazovat poslední uloženou kresbu. Základní verze s reklamním proužkem je k dispozici zdarma, plná verze s přídomkem Pro stojí 21 Kč a navíc obsahuje možnost kreslit obrázky do živého náhledu z fotoaparátu a samozřejmě neobsahuje reklamu.

-

Za tip na bleskovku děkuji našemu čtenáři s přezdívkou htcjirka.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. mimonaut (neregistrovaný)

    Nejzajímavější na tom prográmku (ve verzi pro) je možnost použít výstup z fotoaparátu jako pozadí (ukazuje průběžně stream z foťáku a ve chvíli stisknutí spouště se obrázek i s poznámkou uloží do HUBU)

    -škoda, že změna pozadí není dostupná z hlavní obrazovky a musí se do nastavení.

    Ještě jedna poznámka k ovládání. Na hlavní obrazovce funguje pinch a rotace pomocí dvou prstů – přišel jsem na to náhodou, protože stream z fotoaparátu dělal výřez fotky a já jí tam chtěl celou. Je docela efektní přímo si rotovat “live” obrazem z kamery.. :)

  2. YAMATO (neregistrovaný)

    Bez stylusu jsou všechny tyto náčrtníky na nic.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *