Domů » Bleskovky » Jednou a dost! WhatsApp nově podporuje zasílání fotografií a videí k jednomu zhlédnutí

Jednou a dost! WhatsApp nově podporuje zasílání fotografií a videí k jednomu zhlédnutí

Také se vám stává, že občas potřebujete někomu poslat citlivou informaci nebo fotografii, avšak nechcete, aby její kopie žila dál svým životem? V tom případě vás potěší novinka, kterou zavádí multiplatformní kecálek WhatsApp.

Jednou a dost! Fotografie nebo video se po prvním zhlédnutí smaže

V aplikaci WhatsApp nově najdete funkci View Once, která dramaticky omezí možnosti zhlédnutí zaslané fotografie nebo videa – jakmile si je příjemce jednou otevře a zavře, už se k nim nikdy nedostane; v konverzaci nebude vidět náhled, ale pouze informace, že fotografie/video již byly otevřeny. Takto zaslaná data jsou i nadále koncově šifrována, takže se k nim nedostane ani WhatsApp; jen příjemce zprávy, a to pouze jednou jedinkrát. Pochopitelně i nadále zůstává možnost zasílat fotografie a videa standardní cestou s neomezeným počtem zhlédnutí.

WhatsApp

Jednorázové zprávy ve WhatsApp budou dostupné od tohoto týdne na všech mobilních platformách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. V podstate uplna zbytocnost,staci spravit screenshot a je vybavene.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).