TOPlist

Je tohle finální podoba smartphonu Nokia Searay?

Server TheNokiaBlog.com zveřejnil obrázek od anonymního tipstera, který prý pochází z interních dokumentů německého operátora T-Mobile. Na něm by měla být finální verze připravovaného telefonu Nokia Searay, jež by měl být oficiálně představen 26. října na akci Nokia World v Londýně. Kromě modelu Searay se dočkáme premiéry dvou dalších novinek s Windows Phone 7.5, které ponesou označení Ace a Sabre.

2011/NokiaSearay.jpg

Nokia Searay by podle posledních spekulací měla disponovat 3,7″ AMOLED displejem se zaoblenými okraji, 1,4GHz single-core procesorem, 16 GB vnitřní paměti, 8Mpx fotoaparátem s optikou CarlZeiss a 1 540mAh akumulátorem. Na uniklém obrázku nelze přehlédnou bílo-černé téma, které není standardní součástí systému Windows Phone, zřejmě se tedy jedná o upravený skin od Nokie (pokud není ilustrace dílem nějakého vtipálka a skutečně pochází od německého T-Mobile).

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku