Sledujte nás na YouTube

Je tohle finální podoba smartphonu Nokia Searay?

Server TheNokiaBlog.com zveřejnil obrázek od anonymního tipstera, který prý pochází z interních dokumentů německého operátora T-Mobile. Na něm by měla být finální verze připravovaného telefonu Nokia Searay, jež by měl být oficiálně představen 26. října na akci Nokia World v Londýně. Kromě modelu Searay se dočkáme premiéry dvou dalších novinek s Windows Phone 7.5, které ponesou označení Ace a Sabre.

2011/NokiaSearay.jpg

Nokia Searay by podle posledních spekulací měla disponovat 3,7″ AMOLED displejem se zaoblenými okraji, 1,4GHz single-core procesorem, 16 GB vnitřní paměti, 8Mpx fotoaparátem s optikou CarlZeiss a 1 540mAh akumulátorem. Na uniklém obrázku nelze přehlédnou bílo-černé téma, které není standardní součástí systému Windows Phone, zřejmě se tedy jedná o upravený skin od Nokie (pokud není ilustrace dílem nějakého vtipálka a skutečně pochází od německého T-Mobile).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. pejvl (neregistrovaný)

  německy neumim, ale neni tam náhodou napsáno, že má 3D displej?

 2. Miroslav Havlíček (neregistrovaný)

  Ten skin je klidně možný, HTC má ve WP7 taky vlastní barvičku. Ta černá vypadá fakt dobře, až se divím, že není už ze základu v systému, protože ze všech variant vypadá zdaleka nejlíp.

 3. GiFu (neregistrovaný)

  Nepsali, že musí mít každý WM hard. tlačítko na foťák? Jinak pěkný.

 4. ISMFOFx (neregistrovaný)

  vypada skvele snat to nokia nazabije vysokou cenou jak ma ve zvyku… :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *