Je pro vás důležitá kvalita selfie fotoaparátu? Dejte nám vědět v anketě týdne

marc kleen selfie smartphone unsplash

Fotoaparáty jsou jednou z nejdůležitějších součástí chytrých telefonů, ostatně během představování nových modelů je jim věnována zvláštní pozornost. S výrobci smartphonů také začaly mnohem více spolupracovat společnosti jako například Zeiss, Hasselblad či Leica, což má v mnoha případech pozitivní dopad na kvalitu fotografií.

Asus ZenFone 8 Flip 9
Otočný mechanismus Zenfonu 8 Pro umožňuje pořídit prvotřídní selfies

Nejvíce péče nicméně dostávají snímače na zadní straně, přičemž selfie kamerám se tolik slávy nedostává. A není se co divit – do malého výřezu žádnou zázračnou optiku neschováte a až na výjimky najdeme ve většině chytrých telefonů selfie fotoaparát s přinejlepším průměrným výstupem. Opravdu kvalitními autoportréty se mohou pochlubit jen ohebné smartphony, u kterých lze pro pořízení selfies využít hlavní fotoaparáty, nebo Asus Zenfone 8 Flip, který vsadil na otočný mechanismus.

Je pro vás důležitá kvalita selfie fotoaparátu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Jak důležitá je kvalita selfie fotoaparátu pro vás, naše čtenáře? Potrpíte si u telefonu na kvalitní selfies, nebo byste se bez selfie kamery klidně obešli? Hlasujte v anketě nebo nám dejte vědět do komentářů.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku