Domů » Bleskovky » Jazz Jackrabbit: Legendární plošinovka zdarma pro Windows Phone

Jazz Jackrabbit: Legendární plošinovka zdarma pro Windows Phone

Jedna z legendárních počítačových her z roku 1994 Jazz Jackrabbit se dočkala portace na platformu Windows Phone. Tahle originální plošinovka si ve své době získala srdce milionů hráčů a v roce 1998 se dočkala druhého dílu. V roli zeleného zajíce máte za úkol proběhnout připravené úrovně a zachránit princeznu Evu Earlong a domovskou planetu Carrotus. Je však třeba mít se na pozoru před nepřátelskými želvami, které vám ubírají energii.

 

Pokud si chcete nostalgicky zavzpomínat nebo jen ukrátit volný čas, určitě Jazze vyzkoušejte, hra je na Marketplace zdarma.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

17 komentářů

 1. Moje srdcovka pro iso nebo pro android nebude?

 2. Super hra u níž jsem strávil rané dětství.

  Toto je prakticky poprvé, co jsem kvůli aplikace zachtěl vlastnit Windows Phone.

  • nocturneop15

   Bud klidny, je to tak rychle, ze to bez klavesnice moc hrat nejde :-)

  • No, hru jsem zatím hrál asi 30m a ovládá se celkem dobře (i když na klávesnici to nemá…). Jediné co mi vadí, tak je neodlazenost (občas se škubne).

  • aaron (neregistrovaný)

   Pacikx: Urcite je to hrou? :-)

  • Mám stejné dojmy jako Pacikx. S ovládáním nemám problémy (HD7), ale spíše mi vadí, že se hra občas trochu začne sekat… snad to opraví v další aktualizaci.

 3. Na HTC Radar nefunkční… škoda. Nepustí přes hlavní menu, nereaguje tam na dotyk.

 4. pan (neregistrovaný)

  Já bych chtěl dvojku :-(

 5. Founasek (neregistrovaný)

  S problémem když v menu nereaguje na dotyk stačí vypnout a zapnout telefon. Vše pak funguje jak má! … Měl jsem s tím občas problém jak v Jazzovi tak v PES2012 ale restart vždy pomohl

 6. Na Lumii 800 funguje v pohode, jen to ovladani pomoci smrdlani po obrazovce misto klaves je dost silene :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).