Domů » Články » Jaký telefon používá Bill Gates ?

Jaký telefon používá Bill Gates ?

Bill GatesZajímá vás, jaký telefon v současné době používá zakladatel společnosti Microsoft a nejbohatší člověk planety, Bill Gates? Šéfredaktor serveru Engadget Peter Rojas vyzpovídal Billa v rozsáhlém rozhovoru, který si v kompletním znění můžete přečíst zde. Pro nás je ale nejvíce zajímavá především jeho otázka na Gatese, ve které se Peter ptá (volně přeloženo)…

Peter Rojas: Jaký telefon v současné době používáte ?
 

Bill Gates: Momentálně používám Palma Treo 700w, myslím si, že je to velmi dobré zařízení a že Palm odvedl opravdu dobrou práci.

Je zajímavé, jak Gates najednou vyzdvihuje Palm – zejména díky jejich vzájemné spolupráci. Byznys je hold byznys a Bill nejlépe ví, kam se svými figurkami udělat tah a proměnit jej ve vítězství :-)

Zdroj: MSmobiles.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
mr.detlef
Uživatel
mr.detlef
Offline

A proč by ho nemohl používat.. je to vlastně taková trofej… když vyhrajete nějakou soutěž a dostanete medaili taky se s ní chlubíte a nosíte sebou. Tak proč by strejda Bill nemohl nosit Palma… a co když jsme u toho… zatím se téměř nikdo jako konkurence windows neobjevil tak nenadávejme a začněme programovat třeba Doors super profesional a taky budeme jednou mít OS Doors na své Nokii 6850 DM (Doors mobile)