Domů » Články » Jaký telefon používá Bill Gates ?

Jaký telefon používá Bill Gates ?

Bill GatesZajímá vás, jaký telefon v současné době používá zakladatel společnosti Microsoft a nejbohatší člověk planety, Bill Gates? Šéfredaktor serveru Engadget Peter Rojas vyzpovídal Billa v rozsáhlém rozhovoru, který si v kompletním znění můžete přečíst zde. Pro nás je ale nejvíce zajímavá především jeho otázka na Gatese, ve které se Peter ptá (volně přeloženo)…

Peter Rojas: Jaký telefon v současné době používáte ?
 

Bill Gates: Momentálně používám Palma Treo 700w, myslím si, že je to velmi dobré zařízení a že Palm odvedl opravdu dobrou práci.

Je zajímavé, jak Gates najednou vyzdvihuje Palm – zejména díky jejich vzájemné spolupráci. Byznys je hold byznys a Bill nejlépe ví, kam se svými figurkami udělat tah a proměnit jej ve vítězství :-)

Zdroj: MSmobiles.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. A proč by ho nemohl používat.. je to vlastně taková trofej… když vyhrajete nějakou soutěž a dostanete medaili taky se s ní chlubíte a nosíte sebou. Tak proč by strejda Bill nemohl nosit Palma… a co když jsme u toho… zatím se téměř nikdo jako konkurence windows neobjevil tak nenadávejme a začněme programovat třeba Doors super profesional a taky budeme jednou mít OS Doors na své Nokii 6850 DM (Doors mobile)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).