Domů » Bleskovky » Jak by mohl vypadat Samsung Galaxy Fold 3? Podívejte se na působivý koncept

Jak by mohl vypadat Samsung Galaxy Fold 3? Podívejte se na působivý koncept

Ohebný smartphone Galaxy Z Fold 2 byl zatím představen pouze částečně, jeho úplná premiéra se odehraje na samostatné akci 1. září. Samsung při jeho vývoji vyřešil většinu připomínek k první generaci, takže se můžeme těšit na výrazně dospělejší zařízení s většími displeji uvnitř i venku. Známý designér Benjamin Geskin už nyní začal přemýšlet nad tím, jak by mohla vypadat třetí generace.

galaxy z fold 3
Fanouškovský koncept ohebného Galaxy Z Fold 3 je opravdu povedený. Inspiruje se Samsung pro příští rok?

Jeho Galaxy Z Fold 3 je další iterací již známého form faktoru, ovšem opět s tenčími rámečky okolo vnitřního i vnějšího displeje. Zobrazovače tak zabírají prakticky celou plochu, přítomná dokonce není ani viditelná selfie kamera; s tou designér počítá pod displejem.

V Samsungu již nepochybně o třetí generaci Foldu přemýšlejí, ovšem zda bude tomuto návrhu podobná, je zatím ve hvězdách. Dříve než příští rok se s ní určitě nesetkáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.